fbpx

ĮSTRIGAI? KAIP TINKAMAI PERMĄSTYTI SAVO PABĖGIMO PLANĄ

 Mes visi esame bepročiai – bent jau, pasak A. Einšteino. Kiekvienas žmogus turį ydą daryti tą patį vėl, ir vėl, ir tikėtis skirtingų rezultatų. Nebijokime to pripažinti! Prisimenate tą kartą, kai užstrigo jūsų išmanusis telefonas, bet jūs ir toliau baksnojote į ekraną tikėdamiesi, kad kažkas pasikeis? Arba tą kartą, kai ir toliau spaudėte televizoriaus pultą, nors jau kurį laiką ekrane niekas nesikeitė ir tik vėliau supratote, jog baterijos nusėdo? Būtent, mes visi tai patyrėme.

 Pabėgimo kambaryje, bandant įvesti tą patį (t. y. neteisingą) kombinacijos kodą arba bandyti sujungti aiškiai kartu netinkančias užuominas vėl ir vėl, tik gaišina jūsų brangų laiką.

 PATARIMAI, KAIP PAVERSTI PABĖGIMĄ IŠ NEPABEXIT SĖKMINGU

 Siekiant pabėgti iš nepabEXIT galvosūkių kambario, yra labai svarbu išlaikyti pagreitį. Galų gale, jūs juk ir lenktyniaujate su laiku! Štai keletas patarimų, jei įstringate bandydami įveikti galvosūkių kambario užduotis.

 Prisiminkite jau atliktus žingsnius. Yra priežastis kodėl Scooby Doo, Sherlock Holmes ir kiti įžymūs detektyvai savo nuotykiuose stengiasi prisiminti visas detales, su kuriomis jau susidūrė. Priežastis paprasta, tai padeda! Jei įstrigote, pabandykite prisiminti savo veiksmus ir įsitikinti, kad jūsų komanda nieko nepraleido. Tada grįžkite prie problemos ir pabandykite į problemą pažiūrėti nauju kampu. Nustebsite, kaip mažytės smulkmenos gali padėti dideliuose galvosūkiuose!

 Leiskite pabandyti visiems. Tam tikrame žaidimo etape galite pastebėti, kad jūsų komanda susiskirstė į mažesnes grupes, kad greičiau užbaigtų žaidimą. Jei tokioje žaidimo stadijoje viena iš grupelių užstringa, neskubėkite prašyt pagalbos. Pirmiau pakvieskite komandos draugus, kurie dirbo prie kitų galvosūkių ir leiskite jiems pabandyti. Nustebsite, kaip dažnai kito komandos nario unikali perspektyva gali pastebėti reikiamas galvosūkio detales, kurias jūs praleidote!